0

Akumulatory Optima Gdynia pojawiły się na rynku europejskim z końcem XX wieku, bardzo szybko zdobywając przy tym uznanie wśród klientów, które odznaczały się sporą sympatią dla szeroko pojętej motoryzacji. Przedsiębiorstwo uzyskało uznanie z uwagi na nowoczesną technologię, którą wprowadzono z czasem do tworzonych wyrobów. 

Chodzi tutaj o technologię spiralną. Firma Optima stawia głównie na wytrzymałość oferowanych produktów, czyli o solidną obudowę. Konstrukcja wykonywanych akumulatorów jest bardziej solidna, aniżeli urządzenia oferowane przez konkurencję. Bardzo nowoczesna budowa prowadzi do tego, iż akumulatory te odprowadzają odpowiednio nadmiar ciepła. Dzięki czemu rozkłada się także umiejętnie wewnętrzne ciśnienie, które wytwarzane jest w czasie procesu ładowania. Akumulatory mogą intensywnie pracować w prawie każdego rodzaju warunkach atmosferycznych. Dzięki temu wyróżniają się spośród tłumu i wykorzystuje się je w wielu maszynach i pojazdach. 

Akumulatory Optima Gdynia

Akumulatory Optima posiadają płytki, które wykonuje się z użyciem specjalistycznej technologii SpirallCell. Chodzi tutaj głównie o umieszczanie w konstrukcji jednej płyty dodatniej i jednej płyty ujemnej. Oddziela się je od siebie separatorem wykonanym z włókna szklanego. 

Do dyspozycji zainteresowanych klientów jest co najmniej kilka niezwykle popularnych modeli akumulatorów: 

  • Optima Red Top – sprzęt ten przeznaczony jest głównie do pracy rozruchowej. Sprawdzą się przede wszystkim w czasie uruchamiania dużych silników. Akumulatory nie będą ulegały rozładowaniu nawet w zimie, na przykład zostawione w pojazdach i maszynach, 
  • Optima Yellow Top – dedykowane są do systemów o głębokim rozładowaniu. Przy pomocy tego typu akumulatorów możemy obsługiwać bardziej skomplikowane robocze cykle. Przeznaczone głównie do pojazdów mających bogate wyposażenie, a których znajdziemy dużą ilość urządzeń wymagających zasilania elektrycznego, 
  • Optima Blue Top – ostatni z najbardziej popularnych modeli. Są one przeznaczone nie tylko celem głębokiego rozładowywania, ale również do wzmożonej pracy rozruchowej. Tego typu akumulatory odznaczają się sporą odpornością na zmieniające się temperatury i pojawiającą się wilgoć. Sprawdzają się najlepiej w motorówkach i jachtach.

Jak można zauważyć zainteresowani klienci mogą wybierać najbardziej odpowiednie do ich potrzeb akumulatory Optima. Wystarczy, iż przeanalizują ich najważniejsze parametry techniczne i wybiorą bardzo dobre urządzenie. 

Gdzie najlepiej nabywać akumulatory Optima?

Zakupienie akumulatora firmy Optima nie jest zdecydowanie nazbyt skomplikowanym zadaniem. Wszelkie modele możemy nabyć przy pomocy strony internetowej. Klienci mogą mieć pewność niskich cen i szybkiej realizacji zamówienia. Firma Optima zapewnia dostęp do akumulatorów, mających zróżnicowaną pojemność, możemy zdecydować się nie tylko na akumulatory AGM i żelowe. Akumulatory AGM zamówione pod własny adres można dodawać do wirtualnego koszyka, a później zająć się dokończeniem całej transakcji. Niemniej jednak należy podejmować decyzję w zakresie tego, które z wybranych serii stanowi idealny wybór do posiadanej maszyny, albo pojazdu. W specjalistycznych sklepach można zakupić sprzęt do skuterów, aut osobowych, czy również do motocykli. Wszelkie propozycje dostępne są nierzadko w korzystnych dla klientów cenach, dzięki czemu nie muszą oni przeznaczać na nie dużych kwot pieniężnych. Wszystko zależne będzie oczywiście od tego, w co się chce zainwestować. 

 

4.8/5 - (17 votes)

Zobacz także