0

Akumulatory Bosch Gdynia to jedna z najpopularniejszych marek akumulatorów, którą można zamontować zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i dostawczych. Urządzenia rozruchowe tej marki znajdują uznanie również wśród właścicieli wielu innych pojazdów. Firma rozpoczęła produkcję akumulatorów na terenie Niemiec, z czasem poszerzając swoją ofertę. Produkty dotarły również do Polski, dzięki czemu współcześni kierowcy mogą z nich bez problemów korzystać. Opracowano nowoczesny układ zapłonowy, dzięki któremu produkty zaczęły wyróżniać się na tle innych i zdobywać tym samym coraz większe uznanie.

Akumulatory Bosch Gdynia

Akumulatory Bosch Gdynia – uniwersalność oraz zwiększona pojemność

Akumulatory Bosch cechują się nie tylko uniwersalnością, ale też zdecydowanie zwiększoną pojemnością. To bardzo ważne dla klientów, którzy dobierają je do nowoczesnych pojazdów, a więc np. do tych, w których zawarto systemy Start-Stop. Zaletą opisywanych akumulatorów jest to, iż urządzenia działają poprawnie w każdych możliwych warunkach pogodowych. Często klienci obawiają się o to, że w trakcie opadów śniegu lub też deszczu akumulator Bosch nie będzie wykorzystywał swoich parametrów technicznych, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Można mieć pewność, że tym samym użytkownicy uchronią się przed wieloma skomplikowanymi awariami i bezpiecznie dojadą do wybranego celu.

Jak już zostało wspomniane akumulatory można ekspresowo montować w wielu modelach samochodów, ale też w kamperach, maszynach budowlanych czy też nawet kosiarkach i systemach awaryjnych. Uniwersalność oraz funkcjonalność sprawiają, że akumulatory zyskały uznanie nie tylko u doświadczonych kierowców, ale też u tych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z motoryzacją. Akumulator Bosch można zakupić w sklepie stacjonarnym w Gdyni, chociaż klienci mogą zdecydować się również na skorzystanie z drogi internetowej. Ta druga opcja nie wymaga aż tak dużych nakładów czasowych. Zamówienie można zrealizować po kilku kliknięciach myszką.

Bosch Gdynia – kilka serii dla zróżnicowanych klientów

Akumulatory produkowane są w kilku różnych seriach, tak aby coś dla siebie wynaleźli zróżnicowani klienci. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nie będzie problemów z odszukaniem właściwego akumulatora do posiadanego modelu auta czy też do użytkowanej maszyny. Oto serie, na które można się zdecydować:

  • S3 – przekonuje do siebie wzmożoną wytrzymałością, łatwością montażu, ale też doskonałymi parametrami technicznymi, w tym wysokim prądem rozruchowym,
  • S4 Silver – idealna propozycja dla użytkowników, którzy chcą zapewnić swoim silnikom płynną i bezawaryjną pracę. Dedykowane dla bardziej nowoczesnych maszyn i pojazdów,
  • S5 AGM – akumulatory tej serii są w stanie odzyskiwać bardzo pokaźne nakłady energii. Można je zastosować m.in. w samochodach z wbudowanymi systemami Start-Stop. Pamiętaj, że przy wymianie trzeba wykonać adaptację akumulatora!
  • S5 Silver Plus – jeśli ktoś posiada na co dzień pojazdy z silnikami Diesla, powinien zdecydować się na skorzystanie z tej właśnie serii, a na pewno nigdy nie będzie rozczarowany. Jej atutem jest m.in. przystępna cena oraz możliwość intensywnej eksploatacji w warunkach miejskich,
  • S5 EFB – w tym przypadku kierowcy nie muszą martwić się o samowyładowania oraz głębokie rozładowania. Doskonały wybór dla systemów Start-Stop.

Jak widać poszczególne serie różnią się od siebie kilkoma parametrami, dlatego warto zakupić dla siebie odpowiedni akumulator Bosch, który zostanie zamontowany w wybranym pojeździe na długie miesiące. Tego typu urządzenia rozruchowe spisują się doskonale zwłaszcza w tych pojazdach, w których znajduje się bardzo bogate wyposażenie. 

 

4.9/5 - (17 votes)

Zobacz także