0

Akumulatory Jenox Gdynia są niezwykle popularnym dystrybutorem akumulatorów. Producent stawia we własnej pracy na produkcję klasową przemysłowych akumulatorów, które będzie można zamontować w różnych rodzajach pojazdów, nie tylko w autach osobowych. Firma stawia na nowoczesne technologie. Dzięki temu ma szansę się rozwijać i wypuszczać do sprzedaży coraz to nowocześniejsze sprzętu, które mają optymalne parametry techniczne. Zaletą usług firmowych będzie głównie stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów, ale również obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu stworzono idealną ofertę produktową, skierowaną do zmotoryzowanych osób. 

Jenox łączy w sobie zastosowanie nowoczesnych technologii, wykwalifikowaną kadrę inżynierską, jak i utrzymywanie wysokich standardów podczas produkcji. Do produkcji używa się wyłącznie surowców wysokiej klasy. Dzięki czemu akumulatory te nie mają sobie równych, są lepsze od oferowanych przez konkurencję i odznaczają się bardzo dobrymi parametrami w zakresie eksploatacji.  

Akumulatory Jenox Gdynia

Akumulatory Jenox można podzielić na kilka najważniejszych serii, pośród których wyróżnia się: 

  • Super Heavy Duty,
  • Classic,
  • Gold,
  • Super Vibration Resistance,
  • SRP,
  • EFB,
  • Hobby. 

Akumulatory z powyższych serii możemy nabyć między innymi w sklepach internetowych. Zainteresowany klient nabędzie je w dobrych cenach, pozostaje wyłącznie ich montaż, w czym pomocni mogą być profesjonalnie przeszkoleni fachowcy z naszego sklepu w Gdyni. 

Akumulator Jenox należący do serii Gold wyróżnia się tym, iż jest on całkowicie bezobsługowy. Poza tym odznacza się tym, iż ma niski poziom samowyładowania. Zapewnia użytkownikom dużą moc rozruchową, zatem właściciele nie będą mieć żadnego problemu z tym, aby swobodnie uruchomić silnik, nawet w zimowej porze. Dotyczy to praktycznie wszelakich pojazdów. Akumulator ten jest niezawodny, ergonomiczny, a przy tym objęty 2-letnią gwarancją. Seria Classic łączy w sobie idealnie dobrane parametry techniczne i możliwość zamontowania ich w autach, mających standardowe wyposażenie. Poza tym możemy liczyć w tymże wypadku na pełne bezpieczeństwo i swobodę użytkowania. Akumulatory Jenox należące do serii EFB przeznaczone są do pojazdów nowoczesnych, mających na wyposażeniu specjalny system Start-Stop. 

Klient może wybrać także akumulator Jenox z serii Hobby. Akumulatory takiego typu mogą być stosowane w sprzęcie rekreacyjnym, jak na przykład motorówki, jachty i wszelakie lodzie, mające napęd elektryczny. Nieco bardziej rozbudowana wersja to akumulator Jenox serii SRP. Jest to produkt specjalistyczny, który przeznaczony będzie do użytku w autobusach, transporcie międzynarodowym i transporcie miejskim. Seria Super Heavy sprawdza się w pojazdach, odznaczających się sporą mocą rozruchową, które na co dzień pracują w złych warunkach pogodowych. Seria SVR będzie zaś idealną opcją dla właścicieli pojazdów ciężarowych i maszyn specjalistycznych. 

Która z serii akumulatorów Jenox będzie najlepszym wyborem?

Wybranie właściwej serii akumulatorów Jenox uzależnione będzie głównie od rodzaju sprzętu, który posiadamy, bez względu na to, czy jest to samochód ciężarowy, samochód osobowy, czy też maszyna. Trzeba bardzo dokładnie zbadać jego najważniejsze właściwości, jak i w umiejętny sposób dobrać akumulator, zwracając przy tym uwagę na jego spore zalety, podstawowe parametry techniczne, a także funkcjonalność. Każda seria wyżej opisanych akumulatorów Jenox, dedykowana będzie do innych rodzajów pojazdów, zatem klienci z pewnością wybiorą najbardziej odpowiednie dla siebie produkty. 

4.2/5 - (16 votes)

Zobacz także