0

Akumulatory AMEGA Gdynia to stosunkowo nowa propozycja akumulatorów na polskim rynku. Baterie te jeszcze kilka lat temu dostępne były wyłącznie dla wąskiego grona dystrybutorów, jednak obecnie można zakupić je na własny użytek. To ukraińska marka akumulatorów, która podbiła serca wielu Polaków!

Akumulatory AMEGA Gdynia- Najwyższa jakość i najniższa cena

Chyba każdy kierowca wie, jak ważny jest dobór wysokiej jakości baterii do swojego samochodu. Dzięki temu zyskamy gwarancję długich podróży oraz bezproblemowy rozruch samochodu. Wysokiej jakości akumulator może pomóc nam w uniknięciu wszelkich nieprzyjemnych sytuacji na drodze, jak na przykład problemy z odpaleniem silnika w trakcie zimy.

Na Polskim rynku pojawił się jednak nowy gracz, który zrewolucjonizuje jakość akumulatorów w Polsce! To jeden z najpoważniejszych konkurentów wśród czołowych producentów baterii, którzy oferują je w nieco wyższych cenach, niż ukraiński producent. Firma Megatex w 2016 roku założyła filię w Polsce. Oficjalna nazwa firmy to Megatex Sp. Z o.o. Akumulatory AMEGA Gdynia to propozycja dla mieszkańców trójmiasta, którym zależy na jeździe najwyższej jakości.

Wysokiej jakości akumulator- Dynamiczny rozruch silnika

Trudno jednak stwierdzić w jakim stopniu marka Megatex, która na początku swojej działalności zajmowała się przetopem ołowiu do akumulatorów innych marek, wpłynie na rynek w Polsce. Prognozy są jednak obiecujące. Zdaniem ekspertów warianty te doskonale spiszą się zarówno w przypadku średniej, jak i wysokiej klasy pojazdów.

To 30 lat doświadczenia  oraz indywidualne podejście do klientów sprawiło, że marka Megatex zyskała tak szerokie grono zwolenników. Za popularnością marki oraz wysoką jakością wykonania akumulatorów przemawia fakt, iż firma sprzedaje każdego roku ponad 3 mln akumulatorów! To doskonały wynik. Do tej pory jednak akumulatory Amega znane były jedynie wąskiemu gronu dystrybutorów. Przełom nastąpił w 2004 roku, kiedy marka wypuściła swoje pierwsze akumulatory. Co warto o nich wiedzieć?

Oferta akumulatorów AMEGA

Akumulatory M3

 

Amega_M3

 

To najprostszy wariant akumulatora, który doskonale sprawdzi się w przypadku samochodów o niższej klasie oraz ubogim wyposażeniu. To najtańsze i jednocześnie najprostsze akumulatory, które są budżetową propozycją dla osób, którym mimo niskiej ceny zależy na wysokiej jakości wykonania.

Akumulatory M5

Amega_M5

 

Warto zaznaczyć, że akumulatory Amega M5 to bestsellery sprzedażowe, które zyskały ogromną popularność. To propozycja dostosowana do potrzeb kierowców, którzy dysponują samochodami o nieco bogatszym wyposażeniu i nowszym roczniku. Za zakupem przemawia tutaj fakt, iż akumulatory dedykowane są do większości pojazdów, które obecnie podróżują po drogach. Solidna obudowa oraz wysoka jakość to dwie najważniejsze cechy rozpoznawcze tego rozwiązania.

Akumulatory M7 

 

Amega_M7

 

Baterie Amega M7 to najbardziej zaawansowane baterie w ofercie. Dedykowane są do pojazdów bogato wyposażonych oraz nowych. To gwarancja bezproblemowego rozruchu oraz dynamicznej, bezawaryjnej jazdy nawet w niesprzyjających warunkach. 

Oceń ten post post

Zobacz także