0

Akumulatory Yuasa Gdynia produkowane są przez przedsiębiorstwo wywodzące się z terenów azjatyckich. Tym samym na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania rozruchowe, pochodzące prosto z Japonii. Marka Yuasa to w dużej mierze produkty w wersji kwasowo-ołowiowej. Co najważniejsze dostarcza się je do wielu zakątków świata, dlatego nie ma problemów z tym, aby nabyć je na terenie Polski. Ogromnym atutem akumulatorów jest ich podwyższona wydajność. Ponadto na uwagę zasługuje ich uniwersalność, ponieważ akumulatory Yuasa można zamontować nie tylko w samochodach, ale również w łodziach elektrycznych, skuterach, quadach czy też kamperach. W związku z tym każdy właściciel pojazdu może pomyśleć o zakupieniu takiego akumulatora, a w razie problemów z montażem, pomoc zostanie udzielona przez pracowników sklepu w Gdyni.

Akumulatory Yuasa Gdynia – sprawne oraz bezawaryjne

Każdy akumulator Yuasa został skonstruowany w taki sposób, aby działać jak najbardziej sprawnie oraz bezawaryjnie. To ich najistotniejsze cechy, dzięki którym poszczególni użytkownicy przekonują się do nich i mają pewność, że urządzenia nie rozczarują ich nawet na dłuższych trasach. Pewne jest oczywiście to, że takie akumulatory sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Nie jest więc ważne to czy za oknem świeci upalne słońce czy też może pada deszcz lub śnieg. Z pomocą takiego urządzenia rozruchowego, silniki będą pracować na pełnych obrotach przy każdej pogodzie.

Stabilność akumulatorów Yuasa przejawia się głównie pod postacią zapewniania wysokich prądów rozruchowych. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku samochodów z nowoczesnym wyposażeniem. Wiadomo, że w takich pojazdach znajduje się spora ilość gadżetów elektronicznych, które muszą być zasilone sporą dawką prądu. Akumulatory Yuasa Gdynia nie mają w tym zakresie żadnej konkurencji, dlatego można z nich śmiało korzystać i mieć pewność, że będzie się to czyniło przez wiele długich lat. Urządzenia są bardzo dokładnie testowane, zanim inżynierzy dopuszczą je do użytku publicznego. Tym samym już na samym początku produkcji eliminowane są z nich wszelkie wady fabryczne i pomniejsze usterki. Akumulatory charakteryzują się również podwyższonym poziomem bezpieczeństwa, a to głównie za sprawą wykorzystania starannie dobranych surowców. Oprócz tego są łatwe do przenoszenia, gdy ktoś będzie chciał je przechować w swoim garażu na okres swojego wyjazdu lub też wtedy, gdy po prostu nie będzie z nich korzystał.

Yuasa Gdynia – wiele serii, pełne zadowolenie

Niezależnie od tego jaki akumulator wybierze się do swojego pojazdu, warto mieć świadomość tego, że na rynku występują różne serie, w tym:

  • AGM YBX 9000 – sprawdzająca się w nowoczesnych samochodach, które cechują się większą ilością gadżetów elektronicznych. Taki akumulator warto zastosować zwłaszcza w przypadku bardzo częstych podróży,
  • EFB YBX 7000– idealne rozwiązanie do pojazdów z zamontowanymi systemami typu Start-Stop,
  • YBX5000- do pojazdów z bogatym wyposażeniem
  • YBX 3000– dedykowane dla pojazdów klasycznych, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie występuje standardowe wyposażenie.

Jak widać baterie Yuasa można dobierać pod różnymi kątami, analizując na początku ich poszczególne parametry techniczne. Każdy użytkownik może mieć jednak stuprocentowe przekonanie o tym, że bateria Yuasa to strzał w dziesiątkę, z uwagi na swoją solidność, stabilność i wydajność. Jeśli ktoś chce dostarczyć do silnika i gadżetów elektronicznych odpowiednią dawkę prądu, powinien zdecydować się na zakupienie akumulatorów opisywanej marki. 

4.9/5 - (15 votes)

Zobacz także